Chcete ve vztahu víc lásky? Staňte se jí

8 června, 2016 Honey Zatím žádný komentář

Chcete ve vztahu opravdovou lásku?

Chcete mít pohádkový vztah? Prožívat lásku, o které vypráví pohádky a zpívají ptáčkové? Pak v první řadě musíte začít sami u sebe.

Jen pokud naleznete lásku v sobě, můžete ji zažívat i ve vnějších vztazích. Hledat lásku vně je marné počínání bez konce.

Pokud nám něco ve vztazích chybí, chybí nám ve skutečnosti něco na nás samotných. Máme málo pozornosti? A jsme pozorní sami k sobě? Jsme pozorní ke druhým? Jsme pozorní tak, že se pozorností sami staneme? Jak nám potom může chybět?

Lásku hledejte v sobě

Přestaňme hledat chyby ve druhých, začněme zkoumat vlastní nitro. Ti druzí nám jen ukazují na naše slabé stránky, které nás oddělují od našeho prožitku štěstí. Naši partneři nám v naší duši zrcadlí přesně to, kde nejvíc strádáme. Jen díky nim si to můžeme uvědomit!

V lásce vždy dostáváme jen to, co sami dáváme. Dejte si veškeré pochopení a péči, dejte si to nejkrásnější, co si můžete jen dát a začnete tím přetékat. Stane se to vaším já. Pak už nebude nic, co by vám scházelo. Budete vším.

Objevte lásku bez podmínek

Pak zmizí i mysl. Lásce je totiž jedno, co si mysl myslí. Láska nezná argumenty. Nemusí se bránit. Lásce stačí být láskou – to je pro ni sebenaplněním. Nezná slovo podmínka. Nerozumí mu. Pro ni žádné podmínky nejsou. Miluje bez ohledu na cokoliv. Každý si lásku zaslouží a pro každého je jí nevyčerpatelné množství.

Naše vztahy jsou požehnáním od boha. Jen skrze ně si můžeme vzájemně pomoci překonávat svá omezení, své strachy a blokády. Jen díky nim se stáváme více sami sebou a učíme se chápat, kdo doopravdy jsme. Učíme se milovat sami sebe a odhalovat vlastní krásu i krásu celého života.

Pěstujme tedy lásku sami v sobě a dopřejme jí nepřetržitý růst. Jednoho dne bude tak velká a silná, že nás samotné přeroste a pohltí do sebe. A pak už se o lásce nebudeme bavit, protože s ní splyneme v jedno.

S láskou Láska

Štítky:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

10 − 9 =