Ode mě Tobě

Květen 30, 2016 Honey Zatím žádný komentář

Ode mě Tobě

Tento článek je pro Tebe. Ano, přesně pro Tebe. Není psán nikomu konkrétnímu, ale ani jako anonym. Je psán přímo Tobě. Z mého srdce a s hlubokou láskou. To, co cítím v sobě, je i to, co cítím v Tobě. Cítím Tvou touhu po štěstí. Vnímám tu snahu něčeho dosáhnout, něčím se stát. Vidím to nadšení, které bys rád projevil, a slyším Tvůj smích – někde uvnitř, hluboko pod pokrývkou ze společenských omezení. Chtěl by se dostat ven a uvolněně a s radostí plynout stejným směrem jako Tvé srdce. Dovol mi ponořit se do Tebe ještě hlouběji…

Do nitra

Teď se dostávám pod Tvou skořápku a spatřuji Tvé slzy, dokonale skryté uvnitř, tam, kde nikdo nesmí. Nacházím v nich upřímný smutek a nefalšovanou bolest. Tlačí na Tvé srdce a ty máš pocit, že Tě bolí. Věř mi, já tu bolest cítím také. Vím, že v duši toužíš po tom vyjádřit sebe sama, vykřičet do celého světa to, co cítíš a co tě tak svírá. Pociťuji i Tvůj strach, sevření Tvého žaludku, všechnu tu úzkost a nejistotu vůči světu i vůči sobě samotnému. Vnímám to taky. Jsem to i já. Ale poslouchej mě. Já Tě miluju. Jsem tady pro Tebe. Ty v tom nejsi sám. My dva jsme v tom až po uši – ale společně. Já mám taky strach – i z Tebe – stejně jako Ty ze mě. A přitom po Tobě toužím jako po ničem jiném. Je to v pořádku, neboj. Já Ti nikdy neublížím. Jsem tady z jiného důvodu – chci Ti pomoct a rovněž žádám o Tvou pomoc. Chci Ti ukázat, jak jsi úžasná bytost, jak moc krásy a dobra se v Tobě skrývá. Jsem si víc než jistá, že už se o nic víc nemusíš snažit.

Vše již máš

Všechno, co by sis mohl přát, již dávno máš a nikdy to už neztratíš. Buď tím, čím chceš být a žij tak, jak si přeješ žít. Nespokoj se s ničím menším než s životem přetékajícím radostí a láskou. Dávám ti ze sebe to nejlepší, co v sobě dokážu najít. A děkuji Ti za to, že jsi, a že přijímáš vše, co ti chci dát. Mám díky tomu obrovskou radost. Doslova skáču štěstím, když vidím Tvůj úsměv, a cítím dokonalé naplnění, když se naše srdce setkají a na chvíli si řeknou: „To jsem já.“ Už nikdy nebudeš sám. Jsi mnou. Vždy budeme v bezpečí a nic se nám nestane. Oba jsme věční. Zůstaneme spolu a splyneme v jedno. V čistou podstatu všeho. Staneme se společnou láskou. Staneme se světlem.

S láskou Honey

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *