Přání se plní ve správný čas

15 května, 2017 Honey Zatím žádný komentář

Přitažlivost našich přání

Možná jste už slyšeli o principu přitažlivosti, který funguje na základě našich přání, která vyšleme do vesmíru, ten se přeskládá a časem naše přání zhmotní v realitě. Jde o takovou vesmírnou objednávku, při níž musíme být velmi konkrétní, přání opravdu ze srdce chtít a jeho splnění si pravidelně vizualizovat.

Seznam přání

Nedávno jsem si pročítala svůj seznam přání, který jsem si pečlivě sepsala v září roku 2015. Tehdy jsem si vysnila 47 různých přání z všemožných životních oblastí, o kterých jsem měla dojem, že by bylo fajn si je splnit. Teď po roce a půl jsem si vesele odškrtávala ty, které se mi už splnily, a byla jsem mile překvapena, že to jsou již více než tři čtvrtiny. Musím podotknout, že některé z nich jsou zaměřeny spíše celoživotně a jejich vyplnění si budu hodnotit zřejmě až na sklonku života. Další jsou splněny zatím jen zčásti, resp. se na jejich vyplnění právě pracuje, jelikož si vyžadují více času.

 

Jediné přání, které podle mě nemělo žádný důvod čekat, které jsem si přála snad ze všeho nejvíce, a přesto se stále nechtělo naplnit, bylo přání otěhotnět. Trvalo mi nějakou dobu, než jsem pochopila, proč jeho splnění nebylo tehdy prioritní. Proč bylo lepší počkat a dát přednost jiným přáním, která mimochodem toto přání docela vylučovala. A tak, jak jsem se na ten seznam s odstupem koukala, mi všechno začalo krásně zapadat a dávat čím dál větší smysl.

Pochopení a důvěra k vesmíru

Z materiálních přání se mi nevyplnilo ani jedno, naopak z těch důležitých, na kterých opravdu záleží, téměř všechny do jednoho. Oblast vztahů, zdraví, seberozvoje a práce se zdály být naplněny, přesně jak jsem si to tehdy vysnila. Jen to dítě ne. Jenže kdyby přišlo ihned, jakmile jsem si tu objednávku zadala, jak by to pak bylo s mými vztahy, s mým osobním růstem a hlavně s mou kariérou? Ušla jsem za tu krátkou dobu obrovský kus cesty, a ta si žádala prostor a čas, kterou by mi miminko jen stěží dalo. S láskou a vděčností jsem děkovala, že vše bylo a je, tak jak to je, a s důvěrou jsem věřila vesmíru, že to tak pro mě bylo nejlepší.

 

Jaké bylo mé překvapení, když jsem o pár dní později zjistila, že při této krásné rekapitulaci a hloubání nad splněnými a nesplněnými přáními, jsem už pár dní byla těhotná…

Vesmír nám chce vždy pomoci

Velmi často nerozumíme životu, proč se ubírá právě takovým směrem, a máme dojem, že jedná proti nám. Jako by se všichni spolčili proti našemu štěstí, proti našim přáním. Ale až s odstupem přichází hluboké pochopení, proč to tak tehdy bylo. Jinak to ani nemohlo být. Vesmír jedná vždy v našem zájmu. V podstatě dělá jen to, co mu my sami poručíme, ať už vědomě či nevědomě. A dělá to nejlépe, jak jen to je pro nás možné a vhodné. Jen si někdy vybírá na první pohled krkolomné cestičky, kterým se naše ego brání, protože se nechce pouštět do obtížných a dlouhodobých úkolů. Jen takové úkoly nás ale mohou opravdu změnit a dostat dál, na místa, o kterých se nám ani v nejsladších snech nesnilo.

 

S láskou Honey

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

fifteen + nine =