Přijměte tento okamžik

20 ledna, 2016 Honey Zatím žádný komentář

Tento okamžik

Právě teď. Tento okamžik. Ať je jakýkoli. Přijměte ho jako jedinou realitu. Jako byste si ho vybrali sami. Protože vy jste si ho vybrali sami. Tento okamžik tady a teď je pro vás totiž jediný správný okamžik. A ať je jaký chce, má svůj důvod. Zatím ho nevidíte, ale časem zapadne do obrovské skládačky jménem Život.

Přestaňte se neustále něčemu bránit. Nejprve si to přejete a pak se tomu bráníte? Nejprve si to přivoláte a pak to odmítáte? Uvědomte si, že tento okamžik jste si skutečně zvolili vy sami. Na základě svých rozhodnutí a voleb a s vedením svého srdce, které vás směrovalo přesně tam, kde se nyní nacházíte a kde máte být. Prostě se jen přestaňte bránit. Co by se mohlo stát? Můžete něco ztratit? Třeba svou hrdost, pověst nebo sílu? Sami sebe? Opak je pravdou. Prostým přijetím naleznete své pravé já a ztratíte vše, čím nejste. Protože to, na čem skutečně záleží, to, čím skutečně jste, ztratit nikdy nelze.

Ten pravý okamžik vašeho života

Dovolte si přijmout situaci, ve které se nacházíte. Přijměte všechny emoce, které cítíte. Buďte sami k sobě upřímní a uvolněte se. Není potřeba se kontrolovat. Není potřeba se chránit. Důvěřujte moudrosti života, který vás přivedl právě sem. Buďte vděční za tento okamžik. Je tím pravým okamžikem vašeho života.

A protože je tomu skutečně tak, nechtěli byste si jej raději užít? Nechtěli byste z něj raději udělat vašeho přítele a využít jej na maximum? Když už jste si jej zvolili, proč si s ním trochu nepohrát? Vždyť celý náš život je jen taková hra, která se má tvářit jako desetioskarové drama 🙂 Zastavte se a poděkujte životu, že jste právě teď a tady. Na každém okamžiku se dá nalézt něco neuvěřitelně krásného a neopakovatelného. Nepřestávejte to hledat a prožívejte to tak hluboko, jak to jen prožívat lze. Každý váš okamžik je DAR!

S láskou Honey

Štítky: ,

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 + sixteen =